peoples

Szkolenie dla budujących lub planujących budować dom

Szkolenie dla budujących lub planujących budować dom

  Budujesz dom lub masz w planach jego budowę? Nie jesteś z doświadczenia budowlańcem i nie wiesz na które rozwiązania warto się zdecydować a na które nie? Chcesz się dowiedzieć na co warto zwrócić uwagę, aby Twój dom był komfortowy, ale również i tani w utrzymaniu? Chcesz wiedzieć, jak sprawdzić, czy wykonawca poprawnie wykonał swoją pracę?

  Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na specjalnym szkoleniu dla inwestorów, prowadzonym przez arch. Kamila Wiśniewskiego. To projektant, który walczy o zdrowe budownictwo w Polsce. Trener i ekspert z zakresu budownictwa pasywnego, założyciel GreenCherry Architecture. Zaprojektował 75 400 m² powierzchni w standardzie pasywnym w 6 państwach. Doradza w temacie szeroko rozumianej efektywności energetycznej oraz prowadzi szkolenia eksperckie, podczas których przeszkolił już 541 osób. Od 11 lat związany z tematyką budownictwa pasywnego, pasywnego zeroenergetycznego i dodatnioenergetycznego oraz autonomicznego. A już 12.05.2018 roku zawita do Szczecina, aby podnieść świadomość inwestorów budujących domy, zarówno dla siebie, jak i dla innych.

  Tylko do 28.04.2018 promocyjna cena. Warto zapisać się już teraz, bo ilość miejsc jest ograniczona.

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy dodatkową promocję. Dla wszystkich uczestników szkolenia, który skorzystają z promocyjnej ceny (do 28.04) oraz podpiszą z nami umowę do końca 2018 roku na kompleksową usługę (ogrzewanie + rekuperacja, dodatkowo może być również odkurzacz centralny i/lub klimatyzacja), zwrócimy koszt szkolenia! Absolutnie dodatkowy rabat, łączy się z innymi promocjami!

Dokładniejsze informacje o szkoleniu oraz zapisy poprzez stronę organizatora szkolenia (link poniżej). Zapraszamy.

Szko­le­nie dla inwe­sto­rów — każ­dy kto już budu­je lub zamie­rza zacząć

marker-ico

Jarosław Kucharski

ul. Milczańska 31d

70-107 Szczecin

info-ico

biuro@topac.pl

NIP: 955-207-63-59