peoples

Ogrzewanie – kompleksowa realizacja w Szczecinie i okolicach

W naszej firmie kompleksowo realizujemy montaż wszelkich instalacji związanych z ogrzewaniem, począwszy od montażu urządzenia grzewczego (np. pompy ciepła lub kotła gazowego), przez zaplanowanie i położenie instalacji grzewczej i gazowej, aż po montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej czy rekuperacji. Wykorzystujemy produkty uznanych firm i najwyższej jakości komponenty, co daje gwarancję długoletniego i sprawnego funkcjonowania całego wykonanego przez nas systemu ogrzewania budynku. Przy wyborze kotła polecamy szczególnie wydajne, efektywnie pracujące i oszczędne kondensacyjne kotły gazowe. Naszą przewagą nad innymi firmami jest dobór właściwych do indywidualnych potrzeb Klientów rozwiązań technologicznych, co zapewnia tak powstałemu systemowi optymalną efektywność i wydajność. Dzięki fachowości naszej pracy i jakości zastosowanych komponentów zamontowane centralne ogrzewanie umożliwia docelowo redukcję kosztów eksploatacyjnych i długotrwałe użytkowanie.

Centralne ogrzewanie – co warto wiedzieć?

Systemy centralnego ogrzewania, które zapewniają potrzebne ciepło większości budynków, mogą być oparte na różnych urządzeniach grzewczych oraz różnych rodzajach paliwa (prądzie, paliwach stałych, promieniowaniu słonecznym). Tradycyjne systemy centralnego ogrzewania miały jedno źródło ciepła, którym był zwykle piec, oraz instalację przesyłającą ciepło do znajdujących się w różnych miejscach budynku kaloryferów. Dziś atrakcyjną alternatywą dla grzejników stało się ogrzewanie podłogowe lub ogrzewanie mieszane. W przypadku nowych budynków warto o tym pomyśleć już na etapie ich projektowania, by potem uniknąć kosztownego demontażu grzejników.

Wybierając system centralnego ogrzewania, warto mieć na uwadze nie tylko koszt jego montażu, ale też późniejsze koszty eksploatacyjne. Należy pamiętać, że jest to inwestycja na lata, dlatego ta decyzja powinna być przemyślana. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy Państwu fachowym doradztwem.

Kotły gazowe

WIĘCEJ »

Instalacje grzewcze – kompleksowe realizacje

WIĘCEJ »

Instalacje wodno-kanalizacyjne

WIĘCEJ »

Instalacje gazowe

WIĘCEJ »
marker-ico

Jarosław Kucharski

ul. Milczańska 31d

70-107 Szczecin

telephone-ico

tel. 91 350 82 74

kom. 506 159 289

kom. 503 940 880

info-ico

biuro@topac.pl

NIP: 955-207-63-59